Usługi księgowe

Interesuje Cię wszechstronna obsługa księgowa? Nasze biuro rachunkowe zapewnia pomoc  księgowych z rozległym, praktycznym doświadczeniem i gwarantuje rzetelne podejście do wszystkich zleconych działań.

Podejmując współpracę z nowym przedsiębiorstwem, jesteśmy nastawieni na długotrwałą i profesjonalną obsługę. Dlatego najlepiej czują się z nami te firmy, które cenią sobie wiedzę, profesjonalizm i doświadczenie, bo te właśnie cechy sprawdzają się w biznesie planowanym na lata.  

W chwili obecnej obsługujemy ponad 120 podmiotów gospodarczych. Tworzymy kompetentny zespół złożony z dwunastu osób. Wszyscy posiadamy odpowiednie wykształcenie oraz  doświadczenie  zawodowe.  Co więcej, charakter naszej działalności wymaga od nas nieustannego podnoszenia kwalifikacji, uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach, jak również aktywnego śledzenia zmian w obowiązujących przepisach prawa. Co też czynimy z prawdziwym zaangażowaniem.

Nasze usługi podzieliliśmy na cztery obszary:

  • usługi księgowe to nasza podstawowa usługa, mocno powiązana z obsługą kadrowo-płacową. W jej ramach oferujemy m.in.: prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ustalanie zaliczek na podatek dla wszelkich form opodatkowania, prowadzenie ewidencji, rejestrów oraz sporządzanie wszelkich deklaracji, wymaganych przepisami prawa podatkowego,
  • obsługa kadrowo-płacowa to m.in: prowadzenie akt osobowych pracowników, naliczanie wynagrodzeń, ewidencja kart urlopowych oraz kart czasu pracy, sporządzanie niezbędnych raportów i deklaracji pracowniczych, prowadzenie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych oraz składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne osób zatrudnionych przez zleceniodawcę,
  • rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych to m.in.: zgłaszanie przedsiębiorców do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, zgłaszanie do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego pracowników zleceniodawcy, prowadzenie rozliczeń składek ZUS przedsiębiorców, sporządzanie deklaracji i raportów,
  • inne usługi to część działalności, która polega na wsparciu naszych klientów.
    W skład tego obszaru wchodzą m.in.: weryfikacja ksiąg i wyprowadzanie zaległości, nadzór księgowy, sporządzanie raportów i analiz finansowych, pomoc w ustaleniu optymalnej formy opodatkowania przychodów/dochodów i optymalizacja kosztów, audyt procesów księgowych.

Dla zapewnienia najwyższego poziomu usług korzystamy z oprogramowania COMARCH OPTIMA dla biur rachunkowych oraz nieprzerwanie współpracujemy z radcami prawnymi oraz biegłymi rewidentami. Dla zabezpieczenia interesów naszych klientów zawarliśmy dobrowolne ubezpieczenie OC dla osób usługowo prowadzących księgi rachunkowe oraz książki przychodów i rozchodów, rozszerzające ochronę naszych klientów. Nasza oferta jest zawsze ściśle dopasowana do potrzeb i oczekiwań klienta, ponieważ, jak wiemy z doświadczenia, księgowość każdej firmy jest inna i wymaga odmiennego podejścia.

SMART OFFICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Stefana Żeromskiego 62 lokal 2, 50-312 Wrocław
KRS 0000814433, REGON 385048221, NIP 8982254780
e-mail: [email protected]
SMART OFFICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Stefana Żeromskiego 62 lokal 2, 50-312 Wrocław
KRS 0000814433, REGON 385048221, NIP 8982254780

e-mail: [email protected]
COPYRIGHT© 2018 amiverse.pl. All Rights Reserved.